Tabletki na potencje

img

Przygotowanych przez produkty, które uważają, że zwiększają rozmiar penisa? Dowiedz się, czego się spodziewać po pigułkach, pompach, ćwiczeniach oraz sposobach operacyjnych.

Poinformowania o owocach i metodach powiększania penisa są wszędzie. Wiele pomp, pigułek, ciężarków, szkoleń i braków twierdzą, że zwiększają odległość i wielkość swojego członka.

Jednak niewiele naukowego udogodnienia dla technologii nieoperacyjnych zwiększa penis. I żadna wielka organizacja medyczna nie popiera chirurgii penisa ze motywów czysto kosmetycznych.

Grupa z dostępnych metod jest pusta, a niektóre mogą uszkodzić penisa. Pomyśl dwa razy, zanim spróbujesz pewnego z nich.

Obawy, że twój penis jest nadmiernie lokalny lub istnieje sprzedaż mały, aby zaspokoić partnera podczas stosunku jest całkowity. Ale badania wykazały, że grupę klientów, którzy uważają, że ich interesy są za małe, mają wciąż wielkości penisy.

Podobnie, badania sugerują, iż wielu klientów jest wyraźne zdanie o aktualnym, co stanowi "normalny" rozmiar penisa.

Długość penisa bez postawienia nie zawsze przewiduje długość, gdy penis jest rozwinięty. Jeśli interes stanowi prawie 13 cm (5 cali) czy znaczniejszy podczas erekcji, to trzyma prawidłowy rozmiar.

Próbki uznaje się za nieprawidłowe dopiero wtedy, jeśli podczas erekcji przymierza się mniej niż 3 cale (około 7,5 cm), czy stan zwany mikropenisą.

Reklamodawcy mieliby wierzyć, że twój przyjaciel zabiega o głębokość penisa. Jeżeli wolisz, porozmawiaj ze narodowym dostawcą.

Pamiętaj, że poznanie Twoich próśb i wyobrażeń partnera zwiększa poprawę stosunku seksualnego niż zmiana rozmiaru penisa.

Nie wróż w szum

Firmy świadczą dużo modeli zabiegów niedojrzałych powiększeń interesu oraz systematycznie zalecają je z bardzo wyglądającymi reklamami, które liczą potwierdzenia pochodzące z "naukowych" badaczy.

Przyjrzyj się uważnie - zobaczysz, że zdania o bezpieczeństwie oraz efektywności nie zostały udowodnione.

Marketingerzy polegają na obserwacjach, skośnych informacjach a otwartych zdjęciach przed także po. Suplementy diety nie wymagają potwierdzenia przez Food and Drug Administration, a producenci nie muszą wykazywać bezpieczeństwa ani skuteczności.

Większość reklamowanych metod rozszerzenia penisa jest bezużyteczna, a niektóre mogą wpływać nieodwracalne uszkodzenie penisa. Oto pewne z najbardziej uznanych produktów oraz sprawności:

Tabletki i płyny. Zazwyczaj zamykają one witaminy, minerały, zioła lub hormony, które producenci wymagają się powiększenia penisa. Żaden z owych efektów nie został potwierdzony, i niektóre potrafią istnieć przeciwne.

Pompy próżniowe. Ponieważ pompy wciągają krew do prącia, co dostaje, że ​​pęcznieją, klimatami są one podawane w usuwaniu zaburzeń erekcji.

Pompa próżniowa potrafi uczynić, że członek będzie czekać na trudniejsze. Ale za usługą za często doceniaj rynek długo może osłabić tkanki elastyczne w prąciu, co jedzie do mniej erekcji.

Ćwiczenia. Czasami nazywany jelqing, zadania też wykorzystują ruch fizyczny, aby wyprowadzić krew z treści do głowy penisa.

Tymczasem ta procedura traci się wygodniejsza niż różne drogi, nie ma naukowego dowodu, że chodzi, zaś może wysyłać do stworzenia blizn, żalu i zniekształcenia.

Sięgnięcie. Rozciąganie polega na położeniu noszy czyli urządzenia przedłużającego - nazywanego także wyposażeniem trakcyjnym penisa - do penisa, aby wywierać delikatne napięcie.

Niemało małych badań zgłosiło wzrost długości o pół cala do założeniu 2 cali (około 1 do 3 centymetrów) z tymiż urządzeniami.

Korzystne są większe, bardziej wymagające przebiegania w obowiązku zapewnienia zaufania i efektywności.