Na potencję bez recepty

img

Nie, nie ma. I choć pewni z was mają, że wtedy jest znana wiedza, możesz się upewnić, iż naturalnie nie jest. Mężczyźni spędzili setki milionów dolarów na towarach powiększających penisa, mając okazję, że właściwie działają. Stanowią natomiast dwa naukowo badane, nie cudowne metody tak działają.

Przyjrzyjmy się niektórym z specjalnie atrakcyjnych form "cud":

Te tabletki i zioła, jakie pojawiają się w Obudowie odbiorczej? Niestety cierpi faktów naukowych sugerujących, że wspierają w rozwijaniu penisa.

Akcesorium do oczyszczania? Może zabawa, natomiast nie zapewniają żadnej trwałej augmentacji.

Ćwiczenia rozciągające penię? Ponownie: nie osiąga wyjątkowych dowodów.

Chirurgia? To spośród pewnością nie jest "rewelacyjną metodą" dodatkowo nie jest zwykle wykorzystywane, z cudem mniej znanych okoliczności mikropenis. Chirurgia nosi ze sobą ryzyko, w ostatnim ryzyko rozwoju tkanki bliznowatej, co widać realizować do ostrych erekcji i / lub zmniejszenia penisa.

Co więc działa?

W dwóch niezależnych badaniach potwierdzono, że stałe 6-godzinne wykorzystanie narzędzia Andropenis i proste użytkowanie przedłużacza penisa Golden Erect może dawać niewielki wzrost długości, zaś potrafi nawet obwód, w funkcje od obecnego, jak zawsze wykorzystuje się z narzędzi. Istnieją więc dalekie od "cudownych metod", ponieważ rozmawiamy o wpływach centymetra czy dwóch. Plus te przedłużacze są złożonymi przeciwwskazaniami (wiem, dlatego korzystam w znanym przedsiębiorstwie Andropenis), a jak są one zmagazynowane, nadal powinien nieść je na naszych aparatach płciowych przez las godzin każdego dnia w biegu kilku miesięcy, aby określić jakiekolwiek różnica.

A dlaczego właśnie dużo inteligentnych ludzi inwestować pieniądze na narzędzia, jakie są powszechnie znajome nie działa? Po wstępne wiele firm źle prezentuje średnią powierzchnia penisa. Jeden pracownik, który zapytał mnie o skuteczność poszczególnego artykułu, skierował mnie do miejscowości internetowej firmy, która potwierdzała, że ​​możliwi prącie wynosił 7 cali (!), A nawet gorsze - firma twierdziła, że ​​w chwili bycia kopii dodatkowej produktu Przez sprawdzania w Kinsey Institute (gdzie odbywam). Żadne z nich nie jest zasadą. Przy okazji, przy normalnej długości erekcji w przybliżeniu od 5,1 do 5,8 cala w zależności z badania.

W wyniku wiemy, że liczba penisa jest strasznie mniej ważna dla satysfakcji seksualnej partnerów niż intymność, związek, sprawność seksualna i kulturalna uczucie (dotykanie, przytulanie, całowanie, nawet jeśli para nie uprawia seksu). Nie zabiega o to, że rozmiar penisa jest wolny znaczenia - jest toż super niż większość ludzi jest bliska (wielkość penisa wychodzi w dawkę normalnej dystrybucji), a wtedy dziwne elementy materii fizycznej są intensywniejsze niż zyskiwanie lub tracące centymetr lub dwa.

Ten grudzień, słynny sekserolog i znajomy Gizmodo Dr Debby Herbenick - autor Sex Made Easy także a, że przeżywa się dobrze: przewodnik kobiety do seksualnego satysfakcje oraz nagrodzie - przyjmie na Twoje badania dotyczące seksu. Codziennie dr Herbenick wyśle ​​pytanie (kliknij tutaj, aby stwierdzić całe także podać więcej) i oddać dobrą naukową odpowiedź.

Dr Debby Herbenick, autor Sex Made Easy także dlatego, że przeżywa się dobrze: przewodnik pani do seksualnego zadowolenia oraz nagrody, jest współautorem Centrum promocji zdrowia seksualnego w grupie zdrowia powszechnego w Bloomington w Indiana University (IU ), Gdzie jest Naukowcem Naukowym. Stanowi też nauczycielem ds. Zdrowia seksualnego w Zakładzie Badań Seksualnych, Płci i Rozrodu w Kinsey, gdzie składa (i stosuje podcasty audio) kolumny Kinsey Confidential i koordynuje programowanie edukacyjne. Posiada doktorat z kierunku zachowań zdrowotnych z IU, magister zdrowia dostępnego (zarówno z IU) i stopień licencjata z psychologii z University of Maryland, College Park. Również ma certyfikat Educator Sexuality z American Association of Sex Violons, Counsellors and Therapists.